Asistent/tka s možnosťou sebarealizácie

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mzda bude prispôsobená skúsenostiam uchádzača.

- komplexné riešenie administratívnej agendy
- organizačné zastrešenie agendy nadriadeného, spracovanie emailovej korešpondencie
príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania
- organizovanie osobných stretnutí, pracovných ciest a kalendára pre vedúceho
- spracovávanie hospodárskej korešpondencie a elektronickej pošty
- spoluúčasť na spracovaní procesov, zefektívňovanie chodu a fungovania firmy

- skvelý mladý kolektív
- firemná kultúra zameraná na potreby jednotlivca
- multisport karta
- 3 dni sick days
- originálne teambuidilngy
- možnosť zrelaxovať aj priamo v kancelárii
- školenia zamerané na rozvoj schopností
- možnosť využívať angličtinu na pravidelnej báze

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ak ťa baví administratíva a chceš pracovať v mladom kolektíve daj nám vedieť! Práve hľadáme novú posilu do nášho administratívneho tímu do medzinárodnej advokátskej kancelárie. Patríme síce medzi veľké spoločnosti, ale náš slovenský tím má rodinnú atmosféru a hľadáme niekoho kto doň zapadne."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ, VŠ
- min.1 rok praxe na obdobnej pozícii
- aktívna znalosť anglického jazyka ústna aj písomná - angličtina je využívaná na každodennej báze
- MS Word - poročilý
- MS Excell - stredne pokročilý

Osobnostné požiadavky
- Samostatnosť
- Výborné organizačné vlastnosti
- Time Management
- Schopnosť pracovať v tíme
- Skúsenosť s dobrovoľníctvom výhodou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3447439  Megjelentetés dátuma: 12.7.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 EUR/mes