Obchodný manažér/zástupca

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 000-1 300 EUR/mes + vario zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v rámci prideleného regiónu (výrobné závody, šrotoviská)
- udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
- prijímanie objednávok, komunikácia s koordinátorom logistiky
- reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému

- prácu v rastúcej spoločnosti
- auto, telefón a notebook aj na súkromné účely
- zaujímavý benefitný systém /odmeny, stravné nad rámec zákona, sick days, príspevky na cestovanie, možnosť 13. a 14. platu.../

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Hľadáme človeka, ktorý je obchodník srdcom a chce vidieť za sebou výsledky. Máš chuť prijímať nové výzvy? Ak áno, tak reaguj na našu ponuku! Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti recyklácie a obchodu so železným kovom."

Požiadavky na zamestnanca

- min. SŠ vzdelanie s maturitou
- skúsenosti s aktívnym predajom
- komunikačné a prezentačné schopnosti
- pro-zákaznícky prístup
- flexibilita

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3443410  Megjelentetés dátuma: 9.7.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000-1 300 EUR/mes + vario zložka