C/C++ Developer (Junior/Senior)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finálna mzda sa diskutuje pri rozhovore kandidáta so spoločnosťou, ktorá sa zohľadňuje aj na základe odbornej skúsenosti.

* Chcete sa stať súčasťou významnej spoločnosti v IT segmente?
* Láka Vás stabilné prostredie v medzinárodnom prostredí?
* Hľadáte rozvinutý pracovný tím, od ktorého sa môžete učiť?

Obsadzujeme pracovnú pozíciu C/C++ Developer pre spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou:

- vývoj softvérových riešení pre komunikačné a informačné systémy
- vývoj softvérových modulov
- analýza požiadaviek a následná realizácia
- riešenie podpory

POZICIA JE VHODNA AJ PRE ABSOLVENTA S PRAXOU. HĽADÁME AJ SENIOROV

- podpora vzdelávania na Slovensku aj v zahraničí
- práca v cetnre mesta
- tímová práca
- scrum / semiscrum pracovné prostredie
- rozličné oblasti pôsobenia
- možnosť kariérneho rastu a rotácie na pozíciách (SW vývoj rôznych technológií, manažment, testerov, SW architekt / dizajnér...)
- možnosť sebarealizácie na projektoch v iných technológiách (.NET, C#, SQL, CSS, DSP, JAVA, JavaScript a pod.)
- preplácanie jazykových kurzov s lektormi v skupinách a 1on1 (anglický a nemecký jazyk)
- pohyblivá pracovná doba
- zaujímavé a motivačné finančné hodnotenie na základe skúseností a praxe
- občerstvenie vo forme kávy, čaju, minerálky
- budget pre teambuilding aktivity mimo práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kandidáti so znalosťou C/C++ zbystrite pozornosť! Máme pre Vás pracovnú príležitosť pracovať na medzinárodnej úrovni s možnosťou osobného rozvoja a vzdelávania v odbore."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ovládanie a prax s C/C++
- skúsenosti s metódami pre objektovo orientovaný softvérový návrh a vývoj
- komunikačné a prezentačné schopnosti
- analytické schopnosti
- proklientské správanie a schopnnosť následnej analýzy a návrhu riešení
- ovládanie anglického jazyka slovom a písmom (minimálne úroveň B1)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3415318  Megjelentetés dátuma: 8.6.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 EUR/mes