F&B manažér

Manus, s.r.o.

Miesto práce
City Park Ružinov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
podiel na zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a motivovaného F&B manažéra ako partnera (ideálne zo skúsenosťou zo zahraničia) pre plánovanú ikonickú gastroprevádzku v Bratislave (City Park Ružinov) v prémiovom bussiness-rezidenčnom mieste zameranú na rezidentov a office pracovníkov. Ponúkame priestor (cca 400 m2 + terasa + detské ihrisko), partnerstvo, investičný vklad do zariadenia a podiel na prevádzke. Miesto je ideálne pre osobu, ktorá má skúsenosť s prevádzkou podniku, doposiaľ nevlastnila podnik, ma aspoň čiastočný kapitál a je motivovaná a odhodlaná prevádzkovať vlastný podnik.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

GASTRO

Investície, projekty, nehnuteľnosti.
ID: 3213555  Megjelentetés dátuma: 12.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podiel na zisku