Leader divize digitálních řešení – Střední Evropa – IT SW

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

OBCHODNĚ-SERVISNÍ SPOLEČNOST (B2B) S POBOČKAMI VE TŘECH ZEMÍCH STŘEDNÍ EVROPY

Pro našeho klienta, úspěšného středoevropského zástupce globální společnosti působící v oblasti DMS (zpracování a distribuce dokumentů), hledáme zkušeného obchodníka a manažera zároveň, který bude spolu s jednatelem firmy dále rozvíjet společnost a podílet se na realizaci nových obchodních aktivit ve sféře digitálních dokumentů a digitální zákaznické komunikaci.
Na této pozici budete zodpovědný zejména za:

– strategii dalšího rozvoje obchodních aktivit v oblasti SW řešení

– řízení obchodních projektů a vedení obchodních jednání zejména pro velké klienty v daných zemích

- aktivní vyhledávání nových zákazníků i péče o stávající zákazníky a jejich další rozvoj (zvýšení obratu a profitu u klienta), účast ve výběrových řízeních.

- budete řídit tým spolupracovníků ve třech pobočkách (ČR, SR, HU), reportovat budete přímo jednateli společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:

– možnost podílet se na dalším rozvoji úspěšné soukromé společnosti ve Střední Evropě

– zastupování jednoho z globálních leaderů v dané oblasti, kontakt s aktuálním světovým děním

– mzda s výraznou motivační bonusovou složkou dle schopností a obchodních úspěchů

– firemní automobil i pro soukromé účely

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Náš klient očekává:

– relevantní zkušenost z obchodní firmy v rámci SW B2B služeb (zákazníky jsou zejména státní správa, banky, pojišťovny, korporátní klientela) na minimálně středně manažerských pozicích orientovaných na obchod (obchodní schopnosti)

– prokazatelné zkušenosti s řízením lidí a motivací menšího týmu (manažerské schopnosti)

– velmi dobrou orientaci v oblasti IT, zejména SW aplikací pro firmy, zkušenosti se SW pro správu a zpracování dokumentů velkou výhodou (např. spisové služby, CRM, CCM systémy apod.)

- ochota cestovat (převážně CŘ, SK, HU )

– pokročilá aktivní znalost anglického jazyka (business úroveň) nutná, stejně jako plynulá znalost českého, nebo slovenského jazyka (pokud není rodnou řečí).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 4019681  Megjelentetés dátuma: 13.1.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.