PHP Developer

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vytváříme filmovou databázi celosvětového významu. A to nejen v oblasti filmů/seriálů a různých pořadů, ale do budoucna bude důležitým zdrojem informací pro naši internetovou televizi, kterou naše společnost vyvíjí. Hledáme programátory, kteří se této výzvy chopí. Přidáš se mezi nás?
☑️ Backend stavíme na Symfony 4
☑️ U PHP máme verzi 7.4
☑️ Cachujeme v Redisu, data máme v MySQL/MariaDB, logujeme do Elasticsearch + Kibana, chyby nám padají do Sentry
☑️ Na locale používáme Docker, testovací a produkční prostředí běží v Kubernetes
☑️ Produkci hostujeme v Google Cloud Platform
☑️ Zdrojáky verzujeme v Gitlabu, na release používáme Gitlab CI/CD + Helm
☑️ Výkon profilujeme pomocí Blackfire.io
☑️ Na vše píšeme testy, na úkoly mame JIRU, fungujeme ve SCRUMu s dvoutýdenním sprintem
☑️ Jsme otevřeni novým nápadům

Zaměstnanecké výhody, benefity

✔️ Dlouhodobý projekt s globálním dosahem
✔️ Můžeš aplikovat znalosti z různých oblastí a rozvíjet se v nich
✔️ Projekt je na zelené louce - žádný legacy code
✔️ Používáme moderní technologie a zdravý rozum
✔️ Uvidíš za sebou výsledky své práce
✔️ Podporujeme pružnou pracovní dobu
✔️ Chybějící znalosti naučíme
✔️ Spousta firemních benefitů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

✅ Umíš pracovat s některým z MVC frameworků (Symfony, Nette, Laravel)
✅ Zvládáš práci s Dockerem
✅ Umíš psát testovatelný a znovupoužitelný kód
✅ Máš zkušenosti i z frontendu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?