Svářeč co2, Dobříš, mzda od 38.000 kč/měs, stravenky a pěkné bydlení zdarma

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Dobříš, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

!!! BĚHEM MĚSÍCE LISTOPADU DOJDE K RAPIDNÍMU NAVÝŠENÍ HODINOVÝCH MEZD !!!!

Pro jednu z nejznámějších světových značek na poli zemních strojů hledáme SVÁŘEČE CO2, který bude svařovat na pohyblivých svařovacích linkách díly do kompaktních bagrů a nakladačů.

Pro všechny naše zaměstnance máme zcela ZDARMA zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně (pokoje většinou dvoulůžkové) včetně koupelny a WC.

Na všechny směny Vás dopraví firemní svozový autobus také zcela ZDARMA.

Směnný provoz: 2 – 3 směny

Lokalita: Dobříš

Před nástupem každý vážný zájemce prochází zkouškou svárů, prohlídkou závodu a důkladným zaškolením.

Pokud nemáš platné svářečské oprávnění, je možnost nástupu na pomocného svářeče a poté možnost prodloužení nebo zajištění svářečského průkazu CO2.

Další otevřené pozice u klienta: pomocný svářeč, operátor logistiky, řidič logistiky(VZV), operátor lakovny, lakýrník, retrakář, seřizovač a obsluha CNC, operátor zásobování svařovny a spousta dalších…

!!!! NÁSTUP IHNED NEBO DLE DOHODY !!!!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Průměrná měsíční mzda od 38.000 Kč/měs

– příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod
– příplatek za noční směnu 20% z průměru
– příspěvek na penzijní připojištění
– vzdělávací kurzy
– motivační bonusy
– 25 dní dovolené na kalendářní rok
– zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně
– dotované závodní stravování nebo stravenky
– svozy do zaměstnání ZDARMA
– pitný režim v celém areálu
– moderní, čisté a bezpečné prostředí

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

– platný svářečký průkaz CO2

– manuální zručnost a 100 % docházka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?