Solution Architekt Data Network - flexibilta&vlastní organizace

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme vyzrálou osobnost, která bude analyzovat potřeby zákazníků a na základě nich navrhovat design síťové infrastruktury a SLP systémů. Součástí bude také spolupráce při implementaci (vedení implementačních týmů při realizacích).

Vlastní organizace práce a flexibilita je samozřejmostí (práce u klienta, na HomeOffice či v kanceláři), k výkonu je také k dispozici služební automobil (i k soukromým účelům). Místo výkonu práce je částečně v Praze a ve Středočeském kraji.
Náplň práce:

  • - Podílení se na prezentaci prodeje ICT řešení definovaných svěřeným portfoliem

  • - Komunikace s obchodním týmem, zákazníky a implementačními specialisty

  • - Návrhy řešení L1-L7 vrstvy datové sítě, WIFI, komunikačních nástrojů, firewall bezpečnostních řešení, SLP systémů, strukturovaných kabeláží, datacenter (non IT část)

  • - Tvorba dokumentace a designu jako podklad pro realizace nebo do nabídek

  • - Spolupráce se specialisty a Solution architekty za účelem navržení ucelených řešení

  • - Příprava prováděcích projektů SLP systémů, strukturovaných kabeláží a datacenter, kreslení dokumentací skutečného provedení (výhodou)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

* Pracovní smlouvu na plný úvazek
* Práci v bezva týmu v prostředí nadnárodní společnosti
* 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna (Sick days)

* velkou flexibilitu, (2 - 3 dny v týdnu práce u klienta, na home office nebo z kanceláří) + služební automobil i k soukromým účelům
* Další zaměstnanecké benefity jako např. stravenková karta, Multisport karta za 330 Kč/měsíčně, výhodný program SIM karet, výuka anglického jazyka, školení plně hrazené firmou,apod.
* Nástup dohodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

  • - přibližně 5 až 10 let praxe v IT

  • - Schopnost navrhnout a popsat design a řešení LAN/WAN/FW infrastruktury založené na síťových technologiích Cisco, HPE.

  • - Výborná znalost LAN/WAN architektury, WIFI sítí, komunikačních nástrojů

  • - Anglický jazyk na komunikativní úrovni včetně znalosti technických pojmů

  • - Aktivní přístup, samostatnost, prezentační dovednosti, schopnost vést jednání se zákazníky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 3971759  Megjelentetés dátuma: 22.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.