Servisní technik - Slovensko

ManpowerGroup s.r.o.

Slovenská republika, Jihomoravský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro českou společnost, která se zabývá teplotními a klimatizačními komorami, hledáme šikovného servisního technika! Máte §22 nebo §23, řidičský průkaz skupiny B a chuť pracovat se zajímavou technologií? Chcete rozvíjet své technické i jazykové dovednosti? Pak právě Vám je určena příležitost starat se o klienty na Slovensku.
- Opravy, pravidelné prohlídky a instalace zkušebních komor u zákazníků

- Komunikace se zákazníky, práce s interním systémem, tvorba cenových nabídek

- Občasné cesty do ČR (nadřízeného budete mít v Brně)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Atraktivní platové ohodnocení, navíc 13. plat a kvartální odměny

- 5 týdnů dovolené

- Služební auto i k soukromým účelům

- Zázemí rodinné firmy, která je na trhu přes 25 let

- Získání certifikace na chlazení kompletně placené firmou

- Další benefity dle dohody se zaměstnavatelem

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zkušební technika pro klienty v automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Platná vyhláška MPSVR SR č. 508/2009 Z. z. (§ 22 či § 23)

- ŘP skupiny B

- Znalost AJ a zkušenost s chladicí technikou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?