Scrum Master

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vytváříme a nasazujeme televizní aplikace a hry pro všechna zařízení (set-top box, SmartTV, a přehrávače médií, herní konzole, tablety a mobilní telefony).
Jako Scrum Master budete pomáhat našim týmům vyvíjet a dodávat naše nejnáročnější a nejdůležitější streamovací projekty a produkty. Budete sledovat a řídit procesy scrumu a pracovat s týmem vývojářů na zvýšení efektivity a časových os. Vaším úkolem bude zajištění hladkého fungování projektů a potřebných nástrojů k tomu, aby vývojáři svou práci odevzdali včas.

Role a odpovědnosti Scrum Mastera:

☑️ Odpovědnost za usnadnění každodenního scrumu, plánování sprintů atd.

☑️ Zajištění správné implementace scrum procesů

☑️ Podpora pro predikci výstupů

☑️ Expert na odhadování a plánování

☑️ Ochrana týmu před vnějšími rozptýleními

☑️ Sledování a odstraňování překážek

☑️ Pomáhat týmu získávat backlogy v dobré kondici a připravit je na další sprint

☑️ Působí jako ochránce týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

☑️ Zábavnou neformální atmosféru se skvělými kolegy

☑️ Individuální roční rozpočet na školení

☑️ Příspěvek na dovolenou

☑️ Lekce angličtiny

☑️ 5 týdnů dovolené

☑️ Osobní rozpočet 2000 Kč na mimopracovní aktivity s vašimi kolegy

☑️ Cafeteria systém, penzijní příspěvek ve výši 2000 Kč

☑️ Možnosti služebních cest do našich kanceláří v Amsterdamu nebo Madridu

☑️ Stravenky v hodnotě 100 Kč

☑️ Flexibilní pracovní doba

☑️ Home-office

☑️ Firemní snídaně, ovoce a nápoje během dne

☑️ Firemní akce a team buildingy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

✅ minimálně 2 roky praxe na podobné pozici

✅ Máte Scrum Master certifikát

✅ Hovoříte plynule psanou a mluvenou angličtinou

✅ Máte vynikající komunikační schopnosti

✅ Silná pracovní etika, pozitivní přístup se schopností zvládnout více úkolů a stanovit priority

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 3866335  Megjelentetés dátuma: 9.2.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.