Hledáme šikovné ruce do výroby!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracuj pro jednu z nejlepších firem na evropském trhu v oblasti osvětlení automobilů. Firma Automotive Lighting v Jihlavě nabízí volnou pracovní pozici montážního dělníka ve výrobě na dlouhodobou spolupráci.
Jako nedílná součást týmu budeš spolupracovat na tom, aby automobily měly kvalitní osvětlení. Tvou náplní práce ve třísměnném provozu bude precizně skládat a montovat světla všech různých typů a světových značek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nechceme to zadarmo. Za měsíc si u náš můžeš vydělat 23.000 - 25.000,- Kč. Zajimavý pro tebe bude i 13. a 14. plat. Pro řádný odpočinek využuiješ 5 týdnů dovolené a hlady trpět nebudeš, protože ti nabízíme dotované závodní stravování.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Aby jsi mezi nás zapadl, měl by jsi být pracovitý, spolehlivý a loajální. Manuální zručnost by měla být jedna z tvých předností. Jestli je tvým cílem si najít dlouhodobou a stabilní práci a pokud jsi zdravý jako řípa, tak jsi ten pravý pro nás!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?