Angular Developer - Start-Up (Brno, Holandska)

ManpowerGroup s.r.o.

Miesto práce
Brno, Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývojári prepisujú kód napísaný v starom AngularJS do novšej verzie.
- Vývoj nových vecí 50 %, prepisovanie starých 50 %.
- S produktom sa oboznámite za krátku dobu.
- Budete vyvíjať portál s viacerými obrazovkami, kde sa zobrazujú štatistiky, ktoré slúžia na monitoring hrozieb na mobilných sieťach.
- Produkt je už v stave nasadzovania u klientov.
- Tiež vyvíjajú produkt na aktívnu prevenciu hrozieb, ale ten sa zatiaľ len testuje u klientoch.

Používané technológie: Angular 7, HTML/CSS, Less, SASS preprocesori, Git, Debian

Metodológia: jedná sa o vývoj bezpečnostných prvkov, čo neumožňuje zaviesť princípy Continuos Integration. Vývoj má prvky agile.

- zmluva na dobu neurčitú
- veľmi konkurencieschopná mzda
- Home Office - 3 dni doma
- 25 dní dovolenky, 5 sick days
- stravenky, penzijné pripoistenie
- možnosť vycestovať do Ruska
- interné a externé tréningy a školenia podľa vlastného výberu
- flexibilné procesy, minimum byrokracie, rýchly výberový proces, kľudný režim (no stress)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Malý start-up s kanceláriou na Holandskej, kde momentálne sedia 4 ľudia, ktorí hovoria česky. Vývoj podlieha šéfovi v Rusku (Moskva a Novgorod). Celkovo zamestnávajú cca 700 ľudí a to najmä v Rusku, VB, USA, Tal.

Produkt: v oblasti telecom security. Pre operátorov, banky a poisťovne najmä v Tal., J. Amerike.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telecom security

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Angular - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- aspoň 1,5 roka pracovnej skúsenosti s Angularom alebo za sebou nejaké projekty

V Manpower hovoríte s ľuďmi, ktorí sa o Vás zaujímajú. O Vašich pracovných skúsenostiach, ambíciách, očakávaniach.

Aby sme našli to správne miesto pre Vás a odštartovali Vašu úspešnú kariéru, oslovíme tých najvhodnejších z našich 400 000 klientov.

Z 500 najväčších firiem sveta je 98% našich zákazníkov.

4 400 pobočiek Manpower v 80 krajinách sveta vyhľadalo v minulom roku pre 400 000 spoločností 4 400 000 nových spolupracovníkov.
ID: 3668244  Megjelentetés dátuma: 2.8.2019