Online marketing specialist – PPC

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako Online Marketing Specialist se zaměřením na PPC budeš mít na starosti:

◘ Údržbu a rozšiřování výkonnostních kanálů (Adwords, Sklik, Social ads)
◘ Online monitoring a reporting (interní – nadřízenému & externí – centrále ve Francii)
◘ Analytiku (Adobe & Google Analytics)
◘ Komunikaci s marketingovou agenturou
◘ Správu a koordinaci vývoje Intranetu
◘ Spolupráci na interních projektech
◘ Spoluvytváření obsahu na social platformy (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Snapchat, Twitter) & hledání nových možností jak promovat firemní značku
◘ Správu kampaní, výpočet ROI a jejich vylepšování
◘ Koordinaci externích dodavatelů, kteří firmě pomáhají se strategickou nebo technickou podporou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžeš se těšit na:

◘ Finanční ohodnocení dle Tvých zkušeností
◘ Moderní prostory v centru Prahy (Anděl)
◘ Nástup možný ihned nebo dohodou
◘ Přátelský marketingový tým

Informace o náboru

Budu se těšit na Tvůj životopis.
[email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Mladá, dynamicky se rozvíjející banka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Google Ads - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Tvůj profil:

◘ Tvá čeština je na úrovni rodilý mluvčí a taky ovládáš angličtinu (min. B2 úroveň)
◘ Umíš pracovat s MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
◘ Máš pokročilé znalosti Google Adwords, Seznam Sklik
◘ Cítíš se jako ryba ve vodě na sociálních sítích (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Snapchat, Twitter)
◘ Nechybí ti analytické myšlení, aktivita & kreativita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 3641508  Megjelentetés dátuma: 23.4.2019