Programátor C# Veverská Bítýška

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Veverská Bítýška, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
1.12.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- programovanie informačného systému pre MES (BE C#, FE C# ASP.NET, MVC)
- analýza, návrh, vývoj, testovanie a implementácia interného MES systému
- t.j. Výrobného informačného systému, ktorý v podniku stojí medzi podnikovými
informačnými systémami a systémami pre automatizáciu výroby
- účasť na automatizácii
- navrhovanie nových produktov/technológií

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mobilný telefón
- notebook
- príspevok na penzijné/životné pripoistenie
- flexibilná pracovná doba
- príspevok na dopravu
- dovolená 5 týždňov
- vzdelávacie kurzy, školenia
- závodné stravovanie
- kafetéria, firemné akcie

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

V rámci Českej Republiky zamestnáva 1600 ľudí a patrí medzi najvýznamnejších výrobcov a distribútorov zdravotníckeho materiálu a hygienického tovaru.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

C# - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalosť objektového programovania v C# a
platforme .NET
- skúsenosť s ASP.NET, JavaScript, HTML, CSS
- skúsenosť s relačnými DBs, ideálne MS SQL server
- bonus znalosť Siemens Simatic
- schopnosť prečítať technickú dokumentáciu v angličtine

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 3554631  Megjelentetés dátuma: 29.11.2019