Svářeč CO2, mzda 30.000-45.000 Kč/měs, odměny, stravenky, pěkné ubytování

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30.000-45.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobní společnost zabývající se výrobou zemních strojů hledáme svářeče CO2 na svařování konstrukcí.

Všichni zaměstnanci mají hrazené ubytování (PĚKNÁ A ČISTÁ UBYTOVNA !!!) a zajištěné svozy přímo před fabriku na všechny tři směny !!!

3. směnný provoz s možností přesčasů ( vše po domluvě s mistrem )

Před nástupem každý zájemce prochází zkouškou svárů, prohlídkou závodu a následným školením.

Nástup ideálně ihned nebo každý další týden !!

Pokud nemáte platné svářečské oprávnění, nyní máme otevřenou pozici operátora svařovny, montážního dělníka, pickera a nebo pracovníka lakovny.

Nutností je mít platné svářečské oprávnění CO2

Nástup ihned nebo každý další týden !!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Průměrný měsíční výdělek 30.000 - 45.000 Kč/měs
Pravidelné navyšování základní mzdy
*příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod
*příplatek za noční směnu 10% z průměru ( min. 16,5 Kč/h )
*příspěvek na penzijní připojištění
*vzdělávací kurzy
*motivační bonusy
*25 dní dovolené na kalendářní rok
*zajištěné ubytování
*svozy do zaměstnání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost zabývající se výrobou zemních strojů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 3444377  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 30.000-45.000