Office Manager

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici Office Managera ve firmě sídlící v Polsku budete mít na starosti celou škálu činností:

- Administrativní zajištění společnosti

- Vedení pokladny

- Zpracovávání plateb

- Příprava podkladů pro mzdy

- HR

- Pojištění

- Vedení agendy bezpečnosti práce

Nejen, že bude mít zodpovědnost za výše uvedené procesy, budete také aktivně spolupracovat s externí účetní a právní firmou, finančním úřadem a dodavateli.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odměnou vám bude přátelský tým lidí, kteří s vámi budou počítat i do budoucna.

Zodpovědnou práci za kterou budete patřičně oceněni.

Výhodou je také možnost kariérního růstu.

Můžete počítat i s 5ti týdny dovolené nebo firemním notebookem pro osobní účely.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Společnost s více než dvaceti letou historií zabývající se výrobou přírodní, umělé a syntetické příze, hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici OFFICE MANAGER.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Polský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vstupenkou do týmu obchodní společnosti je vzdělání v oblasti ekonomie, managementu nebo administrativy.

Také požadujeme zkušnosti s finančně/účetní agendou.

Jelikož budete pracovat v polské firmě je nutné, abyste ovládal/a anglický nebo polský jazyk jak v mluvené, tak i písemné formě.

Pro zaznamenání všech úadjů budete potřebovat znalosti MS Office a to zejména Excelu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 3439374  Megjelentetés dátuma: 13.8.2018