Servisní technik

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Preferujete neformální firemní kulturu? Chcete prima kolegy, se kterými rádi po práci vyrazíte třeba grilovat? Nadřízené, pro které nebudete jen číslo, ale budou s Vámi vždy jednat férově? Toto vše Vám může nabídnout dynamická společnost zabývající se servisem bazénových technologií.

POPIS POZICE
Náplní práce je servis bazénových technologií, jako jsou čerpadla, filtry a pumpy u komerčních bazénů a soukromých VIP klientů. Budete mít na starost jak plánované opravy a preventivní prohlídky, tak zásahy v případě poruch a havárií.

POŽADAVKY
Neobejdete se bez platné vyhlášky 50 §6 a řidičského průkazu. Hledáme někoho, kdo je ochotný jezdit ke klientům po celé České republice. Zkušenost s bazénovými technologiemi není nutná, stačí chuť se učit a zlepšovat. Pozice je vhodná i pro absolventy!

NABÍZÍME
Nabízíme pracovní pozici v menší firmě s přátelskou atmosférou, důkladné zaškolení a možnost samostatně si organizovat práci. Budete mít k dispozici max. 3 roky staré služební auto, které po dohodě můžete využívat i k soukromým účelům. Zároveň dostanete mobil, notebook a týden dovolené navíc. Budete mít pevnou pracovní dobu, a pokud by klient měl individuální požadavky (večer, víkend), máte možnost nechat si přesčas proplatit či vzít si náhradní volno. Společnost není závislá na sezóně – nemusíte se tedy bát neúměrné zátěže v létě a nudy v zimě!

Zašlete mi svůj životopis a získejte skvělé kolegy a zajímavou práci. Rychlá odpověď na Vaši zprávu je pro mne samozřejmostí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Sportovní, zábavní a rekreační činnosti

Společnost dodává bazénové technologie do veřejných bazénových provozů, wellness, bazénů pro hotely i privátní použití.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 3420415  Megjelentetés dátuma: 14.6.2018