Logistik_Forwarder

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ostrava nebo Praha, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Plánování a optimalizace tras v mezinárodní silniční dopravě
- Organizace přeprav
- Zajišťování volných vozidel dle aktuální situace
- Komunikace se zákazníky i dopravci
- Cenotvorba zakázek
- Reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci pro přední nadnárodní společnost
- Pružnou pracovní dobu
- Odpovídající platové ohodnocení
- Vřelý partnerský přístup k Vám jako k zaměstnanci
- Možnost podílet se na STARTup společnosti v ČR

Informace o náboru

Místo pracoviště: Ostrava nebo Praha
Nástup: dohodou
Zaujala Vás pozice? Máte zájem o více informací? Zašlete, prosím, životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

logistická společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání_zaměření na logistiku/dopravu velkou výhodou
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- Organizační schopnosti
- Všestranně zaměřený člověk, ochoten učit se
- Aktivní přístup k práci
- Chuť podílet se na nových projektech

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 3211028  Megjelentetés dátuma: 11.1.2018