Nepropásni příležitost-Treasury Specialist!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000-40000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nepropásni příležitost, kdy se můžeš stát ,,pokladem" pro mezinárodní společnost! Máme ideální příležitost pro ty, kteří ovládají a chtějí rozvíjet své jazykové schopnosti (of course English) a mají povědomí o credits, balance sheets and income statements :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za to ti dokážeme nabídnout velmi příjemné mzdové ohodnocení s řadou benefitů..od 25 dnů dovolené, stravenek, flexibilní pracovní doby a home office přes kafeterii až k bohatému vzdělávacímu a rozvojovému programu. Jednoduše uděláme maximum pro to, aby se ti u nás líbilo a tys měl chuť se u nás dále profesně rozvíjet :)

Teď už jen chybí, abys poslal životopis a my ti rádi všechno povíme osobně.

Těšíme se na setkání s tebou!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

IT company

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme od tebe vzdělání v oblasti financí nebo v podobném oboru a zkušenosti v této oblasti. A to hlavní: žádný ostych při používání angličtiny, protože té si tu užiješ až až.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 3208125  Megjelentetés dátuma: 6.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 35000-40000