Junior účetní 30-35 000 CZK

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· Zadávání účetních dat finančního systému v oblasti provozní účtárny úplným a průkazným
způsobem dle platných právních předpisů. Provozní oblast zahrnuje především zpracování
o cestovních příkazů
o služebních karet
o hotovostních záloh a vyúčtování, práce s pokladnou
o zpracování odchozích/příchozích plateb
· Kontrolovaní formální správnost účetních dokladů v souladu s oběhem účetních dokladů
· Vedení svěřené agendy účetnictví
· Příprava podkladů pro měsíční a roční uzávěrky
· Plnění dalších úkolů na základě dispozic přímého nadřízeného

Požadavky:
• SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
• znalost podvojného účetnictví
• 1-2 roky praxe na podobné pozici
• znalost práce s PC, znalost MS Office (zejména Excelu a Wordu)
• znalost účetního systému Helios Green, Axapta / Navision výhodou
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dynamická a různorodá práce
• perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
• příjemné pracovní prostředí
• příležitost profesionálně růst
• zajímavé finanční ohodnocení
• kolektivní aktivity (teambuilding)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Mezinárodní developerská společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 2827501  Megjelentetés dátuma: 25.11.2016