Skladník/zásobovač - nástup přímo do firmy!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Okres Vyškov
plný úvazek
Termín nástupu
18.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
16500-18000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nechcete už viac pracovať cez agentúry ale chcete stabilnú a dlhodobú prácu vo firme s príjemným pracovný prostredím? Ak áno, poďte pracovať ako skladník zásobovač. Výhodou vodičský preukaz na VZV.

Ponúkame Vám nástup priamo do kmeňa firmy vo Vyškove!

Náplň práce:
- Skladnícke práce
- Obsluha VZV
- Nakládka/vykládka kamiónov
- Zásobovanie liniek materiálom

Požadujeme:
- Skúsenosť práce v sklade
- Skúsenosť práce s VZV (ŘP na VZV, alebo už neplatný ŘP na VZV – možnosť obnovenia)
- Ochotu odpracovať nočnú smenu

Ponúkame:
- Mzdové ohodnotenie: 16 500 Kč/mesiac
- Osobnostný bonus
- Práca v 2 smennom provoze (výnimočné nočné smeny)
- Čisté a nehlučné pracovné prostredie
- Dotované stravné
- 25 dní dovolené

Ak by ste sa radi dozvedeli viac, neváhajte nás kontaktovať.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Výrobný sortiment spoločnosti tvoria rôzne typy strešných okien, svetlovody, rolety, žalúzie a montážne doplnky a ovládacie systémy. Poskytujú taktiež svetlíky a iné riešenia pre ploché strechy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 2712120  Megjelentetés dátuma: 18.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 16500-18000