Lehká manuální práce ve výrobě - nástup přímo do firmy! (Dělník)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
18.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
16000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stabilná rodinná spoločnosť s dlhodobou tradíciou sídliaca v Zbraslavi hľadá do svojho týmu nových kolegov na pozíciu pracovník/pracovníčka výroby.

- nástup ihneď priamo do kmeňa spoločnosti
- práca na HPP
- 2 smenný provoz, bez víkendov
- mzdové ohodnotenie 16.000 Kč
- príspevok na dopravu (podľa lokality - až 400 Kč/mesiac)
- dotované stravné
- individuálny prístup, príjemné prostredie a kolektív
- dlhodobá spolupráca a stabilné zamestnanie

Nejedná sa o agentúrne zamestnanie, NÁSTUP PRIAMO DO KMEŇA!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Stabilní rodinná společnost s dlouhou historií sídlící ve Zbraslavi .

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 2681293  Megjelentetés dátuma: 18.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 16000