Можливість для людей з України

Zaujímavá brigáda v Starej Ľubovni? U nás, áno! Kolegyňa / Kolega do očnej optiky MANIA

MANIA International, s.r.o.

Miesto práce
Stará Ľubovňa
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
4,5 EUR/hod.4,50 Eur / hodinová základná mzda PLUS individuálny bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú a flexibilnú kolegyňu alebo kolegu do Očnej optiky MANIA na brigádnicku činnosť. Zaujímavá a na skúsenosti bohatá práca zahrňujúca aktívnu obsluhu a komunikáciu so zákazníkmi. Práca naučí zodpovedne nakladať s atraktívnym tovarom, starať sa o zrak našich zákazníkov, odborne sa vzdelávať, byť niekto_ byť MANIAKOM a osobnostne rásť.

Hlavnou náplňou práce:
- pomoc s výberom okuliarov a iných optických pomôcok na základe potreby zákazníka
- práca s exkluzívnym tovarom, znalosť jeho histórie, zloženia materiálu a iné
- zručnosť pri čistení okuliarov a rôznych úprav podľa potreby zákazníka
- príjem tovaru a jeho pútavé vystavenie
- práca s pokladňou
- administratívne práce prislúchajúce k ponúkanej pozícii

Počas viac než 20-ročnej histórie, sme poctivou prácou vybudovali plnoformátovú optickú značku so silným distribútorským zázemím a preto vieme našim zamestnancom poskytnúť:
- stabilitu a zázemie
- príjemný kolektív
- motivujúci systém, ktorý ocení výsledky jednotlivca i skupiny

Ak máte pocit, že ste ten správny kandidát na MANIAKA, pošlite aktuálny životopis s fotkou a s motivačným listom. Všetky doručené žiadosti starostlivo vyhodnotíme a na osobné stretnutie budeme telefonicky pozývať len vybraných kandidátov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chce to kandidáta, ktorý má chuť neustále učiť sa nové veci, je zodpovedný, má rád ľudí a komunikáciu s nimi, jeho základom je úsmev a ochota.
Miesto výkonu práce je nemocnica s poliklinikou v Starej Ľubovni.

MANIA International s. r. o., je jednou z najstabilnejších maloobchodných značiek v rámci obchodných centier na Slovensku. MANIA začínala ako značka špecializovaná primárne na slnečné okuliare. Neustále sa však usilujeme napredovať, prinášať inovácie a rozširovať portfólio sortimentu a služieb. Preto dnes ako plnohodnotná optika ponúkame špičkové dioptrické a slnečné okuliare, kompletný servis, vyšetrenie zraku najnovšími prístrojmi a služby profesionálnych očných optík a optometristov. Prácu nášho tímu si nadovšetko vážime. Všetko čo robíme, robíme s maximálnou zodpovednosťou. Oči našich zákazníkov musia byť vždy v bezpečí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3696006  Megjelentetés dátuma: 23.1.2024  Alapbér (bruttó): 4,5 EUR/hod.