Asistent obchodného oddelenia

MANEX spol. s r.o.

Miesto práce
Krátka 21, Čaňa
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacod 1000,- eur plus možné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zabezpečuje evidenciu obchodných dokumentov, objednávok ,cenových ponúk
-evidencia dopytov
-vypracovanie a vyhodnocovanie cenových ponúk
-vypracovanie požiadaviek na výrobu
-vypracovanie expedičných dokladov a faktúr,logistika
-aktualizácia kariet zákazníka
-spracúva návrhy kúpnych zmlúv,objednávok
-zodpovedá za komunikáciu s obchodnými partnermi
-vyžaduje sa aktívna znalosť anglického jazyka

- zázemie v stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- pružná pracovná doba
- príspevok na kartu MULTISPORT

Štruktúrovaný životopis so sprievodným listom zasielajte elektronicky na kontaktnú adresu. Vyhradzujeme si právo,nepodávať informácie telefonicky. Kontaktovaní a následne zaradení do výberového konania budú iba tí uchádzači,ktorí najviac vyhovujú uvedeným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť,zodpovednosť a dobrý písomný prejav

Pôsobíme v oblasti strojárstva, automatizácie a robotiky už 30 rokov. Ponúkame kompletné riešenia plniacich, baliacich, manipulačných automatizovaných výrobných liniek. Sme profesionáli vo výrobe dopravníkov a špecifických zariadení. Navrhujeme riešenia pre manipuláciu a prepravu tovaru. Veľkú časť produkcie exportujeme.
Viac na www.manex.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2899793  Megjelentetés dátuma: 9.11.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac