Pracovník na delenie hutného materiálu (Robotník)

MANEX spol. s r.o.

Miesto práce
Krátka 21, Čaňa, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obrábačské práce podľa platnej výkresovej a technologickej dokumentácie;
dodržiavanie stanovených pracovných postupov;
pravidelná údržba zverených zariadení a prostriedkov;
udržiavanie poriadku na zverenom pracovisku;
plnenie ďalších úloh podľa platných interných predpisov spoločnosti a pokynov priameho nadriadeného zamestnanca.
udržiavanie poriadku na zverenom pracovisku

Štruktúrovaný životopis so sprievodným listom zasielajte poštou alebo elektronicky na kontaktnú adresu.
Kontaktovaní a následne zaradení do výberového konania budú len tí uchádzači, ktorí najviac vyhovujú uvedeným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske/technické

Počet rokov praxe

3

schopnosť čítania technickej dokumentácie

Pôsobíme v oblasti strojárstva, automatizácie a robotiky už 30 rokov. Ponúkame kompletné riešenia plniacich, baliacich, manipulačných automatizovaných výrobných liniek. Sme profesionáli vo výrobe dopravníkov a špecifických zariadení. Navrhujeme riešenia pre manipuláciu a prepravu tovaru. Veľkú časť produkcie exportujeme.
Viac na www.manex.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2607710  Megjelentetés dátuma: 15.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou