Nákupca

MANEX spol. s r.o.

Miesto práce
Košice - okolie
Termín nástupu
asap
základná zložka 1000,- EUR brutto, v závislosti od kvalifikácie a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nákup materiálu , tovaru, služieb... do výrobného procesu formou výberového konania
- vyhľadávanie a nadväzovanie nových obchodných vzťahov
- kontrola plnenia dodávok materiálu na základe vystavených objednávok
- vyhodnocovanie cenových ponúk

- stabilná a perspektívna práca
- pracovná príležitosť v dynamickej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- účasť na výstavách

Štruktúrovaný životopis so sprievodným listom zasielajte poštou alebo elektronicky na kontaktnú adresu.
Kontaktovaní a následne zaradení do výberového konania budú len tí uchádzači, ktorí najviac vyhovujú uvedeným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
OpenOffice.org Calc - Pokročilý
OpenOffice.org Writer - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Ovládanie práce v systéme ABRA výhodou.
Čítanie technickej dokumentácie
Anglický jazyk podmienkou
Zodpovedný prístup k zvereným úlohám, flexibilita, spoľahlivosť, samostatnosť, precíznosť a dôslednosť pri plnení úloh.

Pôsobíme v oblasti strojárstva, automatizácie a robotiky už 30 rokov. Ponúkame kompletné riešenia plniacich, baliacich, manipulačných automatizovaných výrobných liniek. Sme profesionáli vo výrobe dopravníkov a špecifických zariadení. Navrhujeme riešenia pre manipuláciu a prepravu tovaru. Veľkú časť produkcie exportujeme.
Viac na www.manex.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2362520  Megjelentetés dátuma: 13.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná zložka 1000,- EUR brutto, v závislosti od kvalifikácie a skúseností