Koordinátor výberového dňa

Manageria

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
November
Mzdové podmienky (brutto)
3 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pozícia je počas výberového dňa kľúčová pre udržanie vysokej kvality výberových procesov programu Teach for Slovakia. Má zodpovednosť za plynulý logistický chod, riešenie nepredvídaných situácií a networking s účastníkmi. Okrem toho zahŕňa:

* prípravu administratívnych podkladov: prezenčné listiny, menovky ... (deň vopred)
* prichystanie občerstvenia: nákup (ideálne deň vopred), fyzické nachystanie, dopĺňanie, objednávanie a vyzdvihnutie obeda (zväčša pizza donáška)
* prípravu miestností, príprava testov, dozor na testoch
* podporu kandidátov pri otázkach
* podporu manažéra a zvyšku tímu

* možnosť nahliadnuť do chodu jedného z najintenzívnejších a vysoko hodnotených výberových procesov
* prístup na špičkové tréningy pre účastníkov Teach for Slovakia
* možnosť spoznať stovku mladých aktívnych ľudí, ktorý pracujú na zlepšení Slovenska
* spolupráca s neziskovou organizáciou, ktorá buduje komunitu lídrov, aby bojovali za rovnosť a kvalitu vzdelávania pre všetky deti na Slovensku.
* kandidát/kandidátka prejde zaškolením

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* vyžadované je profesionálne vystupovanie, vysoká miera organizovanosti a orientácie na detail
* uprednostníme ľudí, ktorí sa vedia zaviazať na čo najviac z nižšie spomenutých termínov (na pozíciu hľadáme viacero kandidátov):
20.11., 30.11. , 14.12.
10.1., 11.1., 17.1., 18.1. , 25.1.
22.2., 29.2 ., 7.3., 14.3.
18.4., 25.4., 1.5.

Teach for Slovakia je súčasťou medzinárodnej siete Teach for All, pôsobiacej v 61 krajinách sveta, zameriavajúcej sa na systémovú zmenu vo vzdelávaní s dôrazom na zlepšenie situácie žiakov zo znevýhodnených prostredí. Za týmto cieľom organizuje Teach for Slovakia dvojročný leadership program, kde vyhľadáva ľudí, ktorí majú potenciál prinášať potrebné zmeny do vzdelávacieho systému. Držiteľom licencie a prevádzkovateľom programu na Slovensku je občianske združenie Manageria, ktoré tento program realizuje na Slovensku od roku 2014.

Programy v sieti Teach for All si počas svojej histórie vybudovali a navzájom zdieľajú know-how, ako pristupovať k vzdelávaniu žiakov z chudobného prostredia. Kľúčovými piliermi sú: motivácia, úzka spolupráca s rodičmi a komunitami, rozvoj charakteru a akademický posun. Unikátny prínos programov je v tom, že sa do vzdelávania snažia dostať nové talenty a ľudí s líderským potenciálom, ktorí by inak v školstve pravdepodobne nepôsobili.

Mnohé vlády na regionálnej i národnej úrovni prijali mieste programy zo siete Teach for All ako svojich strategických partnerov, ktorí im pomáhajú identifikovať a zavádzať inovatívne riešenia pre zlepšenie výsledkov žiakov na úrovni škôl i celého systému, a to s dôrazom na problém vzdelávania detí zo znevýhodnených komunít.

Cieľom programu je prispieť k zlepšeniu celého školstva a úrovne vzdelania všetkých detí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3785310  Megjelentetés dátuma: 12.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3 EUR/hod.