Servisný technik

Management Solutions, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Olomoucký kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
fixná čiastka + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž, servis a údržba mechanických a CNC kovoobrábacích strojov u zákazníkov na Slovensku a Českej republike
- diagnostika porúch a opravy
- prispôsobenie a zmeny programov
- inštalácia mechatroniky / mechanické prestavby
- údržba, revízie a bežný servis
- generálne opravy a modernizácia
- nábeh robotov
- vypracovanie technických správ a dokumentácie

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti, ktorá zastupuje TOP výrobcu kovoobrábacích strojov a strojného SW v Európe a vo svete
- aktívne zaškolenie po nástupe do práce
- pracovné prostriedky - auto, mobil, tablet
- dobré pracovné a sociálne podmienky

V prípade Vášho záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite Váš štrukturovaný životopis na e -mailovú adresu [email protected]. V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do troch týždňov od prijatia Vášho životopisu, bola v prvom kole výberového procesu daná prednosť inému kandidátovi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je zahraničná spoločnosť, ktorá je výhradný dodávateľom amerických a nemeckých kovoobrábacích CNC strojov a SW, ktorú sú vhodné pre kusovú ako aj malosériovú výrobu a zároveň dodávateľom výukových a riadiacich systémov pre školy.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, elektrotechnika, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poradenská spoločnosť pre oblasť komplexných personálnych služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2798547  Megjelentetés dátuma: 4.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fixná čiastka + variabilná zložka