Technický vedúci obchodných objektov v Martine AJ alebo NJ

Management Consultations, s. r. o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správca budov - manažér objektov s technickýmia manažérskými skúsenosťami.
Požadujeme aktívnu komunikáciu v anglickom alebo nemeckom jazyku.
Prax v oblasti technickej správy budov je podmienkou .
Správa nehnuteľností:
- rýchle, priateľské a efektívne vybavenie požiadaviek a sťažností nájomcov
- preventívna kontrola a obhliadky objektov ako aj predvídanie možných problémov ešte pre ich vznikom

Zabezpečenie technických služieb:
- plánovanie a obstarávanie pravidelných údržbárskych prác, opráv a súvisiacich služieb a výkon kontroly podľa technického plánu
- prekonávanie ťažkostí pri jednaní s internými i externými spolupracovníkmi udržbármi ako aj dodávateľmi služieb, nájomcami priestorov a externými obchodnými partnermi
- aktívne vykonávanie operatívnych úloh podľa požiadaviek manažmentu

Technické znalosti:
- zodpovednosť za technický stav budov a príslušenstva
- naplánovanie a vykonanie všetkých potrebných kontrol a opráv
- osvedčenie na vykonávanie elektrikárskych prác podľa vyhlášky

Manažérske a organizačné schopnosti
- orientácia na spokojnosť klienta a ziskovosť spoločnosti
- dodržiavanie stanoveného rozpočtu
- efektívne organizovanie práce podriadených – technický personál

Po zhodnotení životopisu a krátkom telefonickom rozhovore nasleduje v prípade kladného vyjadrenia osobné stretnutie s manažérmi spoločnosti.

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte použiť uvedený telefonický kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavby, nehnuteľnosti, obchod, technické odbory

Požadovaná kvalifikácia a zručnosti
- skúsenosti s manažmentom a výkonom uvedených technických služieb
- schopnosť aktívnej práce s počítačom
- absolvované odborné skúšky

Odolnosť voči stresu, vytrvalosť, flexibilita, obzvlášť sa cení shopnosť vytvárať dobré pracovné podmienky a priateľské prostredie na profesionálnej úrovni.

Management Consultations s.r.o. poskytuje služby v oblasti medzinárodného rozvoja malého a stredného podnikania.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3467383  Megjelentetés dátuma: 10.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1700