Servisný technik

Management consult, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre svojho klienta, významnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti v optike a meracej technike, hľadáme kandidáta na pozíciu „Servisný technik“.

Náplň práce:
• Inštalácia a servis 3D meracej strojov u zákazníka
• Diagnostika porúch a zabezpečenie ich odstránenia
• Vykonávanie kontrolných prehliadok a servisných zásahov
• Kalibrácie strojov
• Podpora a poskytovanie technickej asistencie u zákazníka
• Práca s technickou dokumentáciou v anglickom jazyku
• Výjazdy v rámci celého Slovenska

Požiadavky:
• VŠ / SŠ, elektrotechnický smer
• Osvedčenie podľa vyhlášky 508/2009 Z. z. - §21 Elektrotechnik, príp. §22,23,24
• Orientácia v technickej dokumentácií
• Predchádzajúca pracovná skúsenosť so servisom
• Anglický jazyk na pokročilé úrovni (firemný jazyk, odborné školenia v zahraničí)
• Znalosť MS Office
• Komunikatívnosť a organizačná zdatnosť
• Schopnosť jednať so zákazníkmi, prozákaznícka orientácia
• Spoľahlivosť, zodpovednosť
• VP sk. B.

Klient ponúka:
• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
• Odborné školenia v zahraničí
• Zaujímavý systém zamestnaneckých benefitov a výhod
• Služobné auto, mobilný telefón, notebook

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Váš životopis s fotografiou na uvedený e-mail. S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne a podľa platnej legislatívy.

Vopred ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Revoluční 13
110 00 Praha 1
tel.: +420 224 803 323
e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Významná medzinárodná spoločnosť pôsobící v oblasti v optike a meracej technike.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Management consult je konzultační společnost, která poskytuje svým klientům služby v oblasti personálního poradenství. Svým firemním klientům nabízíme řešení v oblasti vyhledávání zaměstnanců, realizaci Assessment Centre, outplacement a psychodiagnostiku. Nabízíme profesionální, individuální přístup ke každému firemnímu klientovi i kandidátovi.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3510919  Megjelentetés dátuma: 5.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600