Predavačka/Asistentka v zlatníctve

Maloobchodná spoločnosť z Prievidze

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu na pozíciu predavačka / asistentka predaja v zlatníctve v Prievidzi.

Hľadáme príjemného a dynamického človeka s výbornými komunikačnými a prezentačnými schopnosťami a obchodným duchom, ktorý sa vie nadchnúť pre svoju prácu.

Do vašej náplne práce bude patriť:

- predaj a poradenstvo v oblasti šperkov a hodiniek
- starostlivosť o príťažlivý vzhľad predajne a vystaveného tovaru
- práca s pokladňou a počítačom
- starostlivosť o bezproblémový chod predajne

Ako náš zamestnanec sa môžete tešiť na:

- osobné ohodnotenie podľa výkonnosti a iniciatívy
- letné odmeny
- koncoročné odmeny
- stravné lístky
- zľavy na tovar
- odborné školenia o šperkoch, známych značkách hodiniek a predajných technikách
- prácu v stabilnej firme

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať svoj ŽIVOTOPIS a MOTIVAČNÝ LIST, v ktorom uvediete prečo vás oslovila práve táto pracovná pozícia, ako aj možný dátum vášho nástupu.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov pozvaných na osobný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Radi uvítame:

- reprezentatívne, profesionálne a príjemné vystupovanie
- pozitívny prístup k zákazníkom a k svojej práci
- dobré komunikačné a obchodné schopnosti
- iniciatívu a chuť pracovať
- ochotu učiť sa a prispieť vlastným názormi a nápadmi

Prax na podobnej pozícii je výhodou.

Bližšie informácie vám radi poskytneme na osobnom pohovore.

Maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj zlatých a strieborných šperkov, luxusnej ocele a hodiniek.
ID: 3282877  Megjelentetés dátuma: 10.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou