Junior účtovník

MALINA

Miesto práce
Mliekárenská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o samostatné riešenie bežných účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva (evidencia nákladových stredísk na všetky doklady (aj na režijné faktúry),
o rozdeľovanie blokov podľa úhrady (platba kartou a platba hotovosti),
o zostavovanie pokladničnej knihy,
o inventarizácia pokladní,
o vytláčanie došlých faktúr v prípade potreby z elektronického formátu,
o evidencia došlých faktúr,
o príprava podkladov k účtovaniu účtovných prípadov v účtovnom programe POHODA,
o riadne evidovanie zverených účtovných dokladov, vystavovanie faktúr

- samostatná práca v príjemnom prostredí
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- 20% zľava na nákupy v celej sieti potravín MALINA
- príspevok na športové aktivity formou Multisport karty
- zvýhodnená cena nápojov z kávomatov na prevádzkach vo výške 10centov

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• teamový hráč
• zodpovednosť
• analytické schopnosti
• schopnosť neustále sa učiť/zlepšovať
• časová flexibilita

Staňte sa členom rozrastajúcej sa rodiny potravín Malina! Sme sieť moderných útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní k zákazníkom.
ID: 3806168  Megjelentetés dátuma: 25.11.2019  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac