Manažér predajní s čerstvými potravinami

MALINA

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.02.2020
1 000 EUR/mesiacvariabilná zložka do 300,- Eur, vyplácaná mesačne, príspevok na benzín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete zodpovedný za:
o objednávanie tovaru
o riadenie a vedenie tímu predavačov
o zabezpečovanie spokojnosti zákazníka, kvality obsluhy na predajni, poradenstvo zákazníkom
o sledovanie cien, sledovanie trhu a vývoja konkurencie
o kontrola skladových zásob a výsledkov inventúr, optimalizácia skladových zásob
o zodpovednosť za pokladničnú evidenciu, evidenciu dochádzky, evidenciu príjmu a výdaja tovaru
o zodpovednosť za merchandising - výzdobu, promočné akcie
o kontrola kvality a vzhľadu predávaného tovaru
o účasť na poradách vedenia spoločnosti
o riešenie sťažností a reklamácií
o zabezpečenie čistoty a poriadku v predajni – prevádzke
o hmotná zodpovednosť, evidencia, inventarizácia a ochrana majetku
o zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných cieľov

- motivujúce ohodnotenie aj vo forme variabilnej zložky vyplácanej na mesačnej báze
- možnosť rýchleho osamostatnenia formou franchisingovej/nájomnej spolupráce
- 20% zamestnanecká zľava na nákupy v celej sieti potravín MALINA
- 100,-Eur v čistom za nového kolegu
- príspevok na športové aktivity formou Multisport karty
- zvýhodnená cena nápojov z kávomatov na prevádzkach vo výške 10centov
- zamestnanecké balíčky (Veľká Noc, Deň matiek, Mikuláš, Vianoce...)
- stravné lístky v hodnote 3,83 Eur
- individuálny prístup manažmentu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

skúsenosti v obchode

Staňte sa členom rozrastajúcej sa rodiny potravín Malina! Sme sieť moderných útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní k zákazníkom.
ID: 3365788  Megjelentetés dátuma: 31.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac