Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Zastupujúci vedúci/Samostatný predajca. Zarob si až 950,-Eur!

MALINA

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
17.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
696 - 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte menej náročnú prácu v príjemnom modernom a útulnom prostredí s rodinnou atmosférou a možnosťou rýchleho kariérneho a platového rastu? Chceli by ste pracovať na pozícii samostatného predajcu, ale bojíte sa, že na to nemáte dostatok skúseností? Chcete pracovať v blízkosti domova? Ak boli Vaše odpovede pozitívne, neváhajte a pridajte sa k nášmu tímu spokojných zamestnancov!

Aká bude Vaša náplň práce?
- obsluha zákazníkov
- predaj ponúkaného tovaru
- práca s pokladňou
- kontrola kvality, vzhľadu a záruky predávaného tovaru
- objednávanie tovaru podľa inštrukcií vedúceho predajní
- preberanie a dokladanie tovaru
- dopekanie pečiva a príprava čerstvého tovaru
- tlač a kontrola cenoviek
- administratívna činnosť spojená s predajom
- udržiavanie čistoty a poriadku v predajni

- 30,- Eur /mes. v čistom bonus po skúšobnej dobe
- príspevok na dopravu 26,- Eur/mes. (pri dochádzaní na väčšie vzdialenosti)
- bonus do 30,- Eur/mes. vyplácaný na základe splnených kritérií
- 100,-Eur v čistom za nového kolegu
- 50,- 100,-Eur /mes. vernostné odmeny na ročnej báze podľa aktuálnej dĺžky trvania spolupráce
- bonus za zástup 5 - 20,- EUR vo forme „Malina“ poukážok na nákup tovaru v predajniach
- preplácané nadčasy
- 20% zamestnanecká zľava na nákupy v celej sieti potravín MALINA
- stravné lístky v hodnote 3,83 Eur
- zvýhodnená cena nápojov z kávomatov na prevádzkach vo výške 10 centov
- príspevok na športové aktivity formou Multisport karty
- zamestnanecké balíčky (Veľká Noc, Deň matiek, Mikuláš, Vianoce...)
- možnosť výberu pracovného miesta v blízkosti bydliska
- flexibilita ohľadom pracovného času
- kompletné zaškolenie
- možnosť kariérneho rastu
- osobný a prívetivý prístup zo strany vedenia a manažérov predajní

miesto výkonu práce: Bratislava - Obchodná ulica, SNP, Ružinov, Petržalka, Rača

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

maloobchod - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

od 18 rokov, čistý register trestov

Staňte sa členom rozrastajúcej sa rodiny potravín Malina! Sme sieť moderných útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní k zákazníkom.
ID: 3334413  Megjelentetés dátuma: 10.1.2020  Alapbér (bruttó): 696 EUR/mesiac