Žeriavnik/žeriavnička

MALIEB, s.r.o.

Miesto práce
Strojárenská 19, Valaská-Piesok
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 5 Eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadiť a obsluhovať stroje a zariadenia a ich jednotlivé ovládacie prvky v zmysle interných smerníc zamestnávateľa a všeobecne záväzných platných predpisov a noriem v celom rozsahu, - zabezpečovať dennú kontrolu a prevádzku zdvíhacích zariadení a ich jednotlivých súčastí v celom rozsahu, - vedenie bežných povinných záznamov o prevádzke strojov a zariadení v celom rozsahu, - zabezpečovať dennú kontrolu a čistenie dostupných častí strojov a zariadení v spoločnosti, - realizovať manipuláciu len na základe pokynov zamestnanca s viazačským oprávnením, ktorý je zodpovedný za uviazanie, upevnenie, uloženie a premiestňovanie materiálu v spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Kandidát musí spĺňať nasledujúce kritéria:
- žeriavnický preukaz A2
- spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť, orientácia na výsledok

strojárenská výroba Valaská-Piesok

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3392309  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nástupný plat 5 Eur/hod