Majster mechanickej obrobne

MALIEB, s.r.o.

Miesto práce
Strojárenská 19, 97643 Piesok, okres Brezno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prideľovanie práce a riadenie pracovníkov s cieľom zabezpečiť plynulú výrobu v stanovenom termíne, riadi, organizuje a operatívne zabezpečuje chod zložitých odborných výrobných procesov a činností oddelenia, kontroluje dodržiavanie pracovných postupov stanovených na oddelení, podieľa sa na odbornom rozvoji a raste zvereného tímu pracovníkov (motivácia a líderstvo), spolupracuje pri oživovaní, preberaní a prípadnom odstraňovaní porúch strojov, zabezpečuje technické a operatívne riešenie úloh v spolupráci s ostatnými oddeleniami, zabezpečuje a kontroluje poriadok na pracovisku a dodržiavanie predpisov BOZP a PO

Informácie o výberovom konaní

dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Minimálne SŠ vzdelanie a 3-ročná prax na pozícii majstra v oblasti strojárskej činnosti alebo montáže, podmienkou je znalosť výrobných postupov a čítania technickej dokumentácie, základná znalosť výrobných metód a techník je podmienkou, schopnosť riadiť, motivovať, plánovať a skúsenosť s vedením ľudí, prirodzená autorita a líderstvo, počítačová gramotnosť (užívateľská úroveň práce v programoch Microsoft Office Exel, Word, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné schopnosti), samostatnosť

Hotel Julianin dvor Habovka
strojárenská výroba Valaská-Piesok

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3183915  Megjelentetés dátuma: 8.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou