Operátor CNC

MALIEB, s.r.o.

Miesto práce
Strojárenská 19, 976 43 Valaská-Piesok
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
11 EUR/hod.sadzba závislá od skúsenoti, šikovnosti a výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha CNC horizontky (Siemens Sinumerik)
- nastavovanie stroja na požadované tolerancie,
- kontrola používaných rezných nástrojov,
- nastavovanie a obsluha stroja pomocou ovládacích prvkov,
- používanie meracích a kontrolných prístrojov na kontrolu výrobku,
- evidovanie technických údajov o priebehu a výsledku merania,
- ďalšie činnosti podľa pokynov majstra,
- ošetrovanie a údržba vybavenia stroja a nástrojov

Informácie o výberovom konaní

trojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené vzdelanie technického zamerania alebo skúsenosti v danej oblasti, znalosti obsluhy CNC strojov, stanovenie pracovných postupov a metód, určenie parametrov rezu, zostavovanie nástrojov a materiálu, príprava pracovného procesu, nastavenie funkcií stroja, upnutie a vyrovnávanie obrobkov a nástrojov, schopnosť pracovať podľa technických výkresov a konštrukčných plánov, preukaz viazača bremien a žeriavu výhodou, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné schopnosti), samostatnosť

Hotel Julianin dvor Habovka
strojárenská výroba Valaská-Piesok

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3183827  Megjelentetés dátuma: 2.11.2021  Alapbér (bruttó): 11 EUR/hod.