Advokátsky koncipient

Malata, Pružinský, Hegeduš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiac- v prípade praxe je možná úprava v závislosti na skúsenostiach a profile uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie právnych služieb v rozsahu aktivít a oblastí pôsobenia našej advokátskej kancelárie. Oblasti nášho pôsobenia sú dostupné na našej webovej stránke: https://www.mph-advocates.com/

Advokátskym koncipientom a koncipientkam poskytujeme plnohodnotné pracovné miesto, na ktorom môžu získať skúsenosti nevyhnutné pre ďalšie úspešné pôsobenie v advokácii. Snažíme sa o zapojenie koncipientiek a koncipientov do slovenských a medzinárodných projektov, ktoré v sebe spájajú otázky z rôznych právnych oblastí a sektorov pôsobenia klientov. Popri štandardných oblastiach pôsobenia ako obchodné právo alebo pracovné právo pôsobíme aj v rýchlo sa vyvíjajúcich oblastiach ako je napr. IT a telekomunikácie. Sme zároveň silný v sporovej agende, developerských projektoch, konkurze a reštrukturalizácii a v oblasti regulatoriky a compliance.

Pozícia je vhodná aj pre čerstvých absolventov, ktorí majú záujem získať prax z viacerých oblastí a aktívne pracovať na svojich schopnostiach a zručnostiach.

- práca v mladom príjemnom a skúsenom kolektíve
- priestor na rozvoj právneho zmýšľania a manažérskych schopností
- možnosť odborne sa podieľať na zaujímavých projektoch z rôznych
oblastí práva
- možnosť aktívneho vzdelávania a profilovania sa vo vybranej agende
- odborné vedenie a aktívna participácia na vzdelávaní

Motivačný list a životopis v anglickom alebo slovenskom jazyku zašlite prosím na emailovú adresu [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

0-3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem vzdelávať sa a pracovať na
zlepšovaní svojich profesionálnych zručností
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- svedomitosť

Sme renomovaná slovenská advokátska kancelária s 20 rokmi skúsenosťami na trhu. Úspešne sme vyriešili stovky prípadov pre klientov so slovenským aj medzinárodným pôsobením, ktorí patria k lídrom vo svojej oblasti.
Naše 360° zameranie klientom ponúka najefektívnejšie riešenia zložitých situácií na Slovensku aj v zahraničí. Špecializujeme sa na poradenstvo pre odvetvia informačných technológií a telekomunikácií, automobilový, zdravotnícky a farmaceutický priemysel. Právne poradenstvo poskytujeme aj finančným inštitúciám, investičným skupinám, súkromným osobám a orgánom verejnej moci.
act MPH advocates patrí medzi lídrov na slovenskom trhu a je viacnásobným víťazom v súťaži Právnická firma roka. V 11-ročnej histórii súťaže získal act MPH advocates celkovo 9 prvenstiev. Okrem kategórií Telekomunikácie, právo informačných technológií a Najlepšie klientske služby sme zvíťazili v roku 2022 aj v kategórii Logistika a dopravné stavby a v roku 2021 v oblasti Sporová agenda.
Tím act MPH advocates tvorí viac ako 20 právnikov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti právneho poradenstva a desiatky ďalších externých poradcov pre oblasť strategických investícií, daní či technológií. Sme súčasťou medzinárodnej právnickej kancelárie act legal, v ktorej pôsobí vyše 400 právnikov, finančných, daňových a biznis poradcov pôsobiacich v 16 kanceláriách v 11 krajinách Európy. So silným expertným zázemím vieme promptne reagovať v rámci viacerých jurisdikcií a vytvoriť tak pre klienta skúsený tím s medzinárodným dosahom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1750856  Megjelentetés dátuma: 21.6.2022  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac