Marketingový manažér

Malá Fatra

Miesto práce
Horný Val 3, Žilina
Termín nástupu
1.7.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba marketingového plánu (vypracúva návrhy plánu činnosti a rozpočtu)
• navrhuje stratégiu rozvoja, marketingu, a propagácie organizácie
• marketing: print, e-marketing (FB, Google ads, Instagram), rádia, TV, billboard
• regionálna karta - príprava ponuky zima, leto, komunikácia, tvorba letákov, plagátov, promo
• tvorba propragačných brožúr, letákov, plagátov a podobne
• aktualizácia existujúcich brožúr, letákov, plagátov a podobne
• komunikácia s grafikom pri tvorbe jednotlivých výstupov
• realizácia PR článkov (copywrite) ako tlačové správy, príspevky na FB, texty na web
• starostlivosť o FB profil (uverejňovanie statusov, platené a neplatené príspevky)
• skúsenosti s Google ads, resp. tvorba kampaní Google ads pre región alebo komunikácia s externou firmou pri zostavovaní kampaní pre OOCR
• realizácia novinárskyh infociest
• zabezpečenie a účasť na veľtrhov cestovného ruchu a podobných výstav CR
• zadávanie tém na tvorbu foto a video, podľa potrieb oocr
• organizácia resp spoluorganizácia pri kľúčových podujatiach v rámci regiónu
• reprezentuje organizáciu, buduje mediálne a medzinárodné vzťahy
• plní úlohy, ktoré mu uložia orgány združenia
• zodpovedá a zabezpečuje činností v zmysle Zákona 91/ 2010 o podpore cestovného ruchu,

- žiadosť o prijatie do zamestnania formou motivačného listu
- doklad o jazykovom vzdelaní - ak ste držiteľom
- súhlas s použitím osobných údajov
- štruktúrovaný životopis

Požadované náležitosti adresovať:

na [email protected]

alebo

OOCR Malá Fatra
Námestie obetí komunizmu 1,
011 31 Žilina

s označením obálky: VÝBEROVÉ KONANIE OOCR Malá Fatra

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, cestovný ruch (výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- komunikačné a prezentačné schopnosti
- schopnosť pracovať v záťažových situáciách
- flexibilita a kreativita
- koncepčné myslenie
- organizačné schopnosti
- manažérske zručnosti
- schopnosť tvorivej samostatnej, ako aj tímovej práce
- logicko-analytické a finančné myslenie
- precíznosť, zodpovednosť, dôslednosť
- bezúhonnosť
- znalosť Zákona 91/2010 o cestovnom ruchu
- znalosť legislatívy verejnej správy a verejného obstarávania výhodou

Mesto Žilina úspešne postúpilo do finálového výberu v súťaži o Európske hlavné mesto kultúry 2026, s termínom odovzdania konečnej prihlášky do konca októbra 2021 a vyhlásením víťaza do konca roka 2021. Aktuálny štvorčlenný tím je momentálne rozširovaný s cieľom posilnenia kapacity a špecializácie úloh a kompetencií pre rozhodujúcu fázu tohto komplexného projektu. Projektový tím je dočasne zastrešovaný Oblastnou organizáciou cestovného ruchu - Malá Fatra.
Európske hlavné mesto kultúry je jednou z najznámejších a najdlhšie trvajúcich iniciatív Európskej únie v oblasti kultúry s cieľom predstaviť rozmanitosť európskych kultúr a podporiť kultúrnu spoluprácu v Európe. Tento unikátny projekt s typickým rozpočtom na úrovni desiatok miliónov Eur je na Slovensku realizovaný len po druhý krát, prvé slovenské mesto s titulom sú Košice z roku 2013. Získanie titulu Európske hlavné mesto kultúry neznamená len predstavenie umenia na celoročnom festivale v roku 2026, ale ide o zásadnú transformáciu mesta, predefinovanie jeho profilu a etablovanie sa v európskom kontexte.
Viac informácií na www.zilina2026.eu

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3261105  Megjelentetés dátuma: 10.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR/mesiac800 €