Sprostredkovateľ úverov, poistenia, II.piliera a servisu klientom

MaKP, s.r.o.

Bysterecká 2971, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Tvrdošín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2018
dohodou fix za splnených podmienok + odmeny a motivačné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis už existujúcich klientov, návrhy riešenia, uzatváranie zmlúv, II.pilier , aktívna komunikácia s klientom na tému hypotekárne úvery, II. pilier, poisťovníctvo, oslovovanie potenciálnych klientov, vzdelávanie.

Ponúkame prácu pre renomovanú poisťovňu Generali , banku VUB , II.pilier VUB Generali a zdravotnú poisťovňu Dôvera.
Motivujúce finančné ohodnotenie, fix-dohodou + odmeny mesačné, kvartálne, ročné, kariérny rast, následne benefity z toho vyplývajúce.
Profesionálne vzdelávanie.
Kancelária, internet, PC k dispozícii.
Perspektíva a stabilita spoločnosti
Tímová práca, exkluzívne motivujúce aktivity.

V prípade záujmu poprosíme zasielať životopisy na uvedený email.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pracovné nasadenie - chuť pracovať, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, vytrvalosť, flexibilitu, tímovosť, samostatnosť, vzdelávateľnosť.

V spoločnosti Generali pôsobím už 15ty rok, čo je vizitkou stálej práce , profesionálneho vzdelávania od spoločnosti, individuálneho prístupu a kariérneho rastu.

Životopisy poprosím zasielať na email: [email protected]
ID: 3310278  Megjelentetés dátuma: 14.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou fix za splnených podmienok + odmeny a motivačné ohodnotenie