Predavačka mäso-údeniny - Sereď, Bánovce n/B., Martin, Piešťany

MAKOVEC, s.r.o.

okres Martin, okres Bánovce nad Bebravou, okres Galanta, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základná pevná mzda + odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich firemných predajní Makovec mäso-údeniny v Seredi, Bánovciach n/B., Martine a Piešťanoch prijmeme predavačky.

pracovná zmluva s dlhodobou perspektívou
výhodné platové podmienky (základný pevný plat + odmeny podľa dosahovaných výsledkov)
polročné mimoriadne prémie
zaučenie a zaškolenie
príjemný kolektív

Informácie o výberovom konaní

bližšie informácie tel. 0948 534 518

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zdravotný preukaz.
Vzdelanie v odbore obchod, potravinárstvo a pod.,
alebo Osvedčenie o odbornej spôsobilosti.
Výhodou sú: znalosti z obchodu, skúsenosti z predaja mäsa, mäsových výrobkov, potravín.
Zodpovednosť, spoľahlivosť.
Aktívny, profesionálny prístup k zákazníkom.

Firma MAKOVEC sa zaoberá predajom mäsa a údenín vo svojich firemných predajniach.
- 11 firemných predajní na Slovensku od r. 2009
- 119 firemných predajní v ČR od 1991
Kancelária MAKOVEC Slovensko je v Trenčíne.

Zázemie silnej firmy, ktorá má viac ako 1150 zamestnancov.
V Prostějove ČR - vlastný bitúnok s dennou porážkou 600 - 900 ks ošípaných, 30 - 40 ks hovädzí dobytok.
Nový moderný závod výroby údenín s dennou produkciou 20 ton.
Vlastná doprava - denné zásobovanie firemných predajní.
Predajne MAKOVEC majú dlhoročnú tradíciu, moderné zariadenie, predajný a skladový systém.

viac info: www.makovec.cz

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3299750  Megjelentetés dátuma: 13.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná pevná mzda + odmena