Jelentkezzen önéletrajz nélkül

CNC operátor - Ponúkame brigádu! Obsluha CNC frézy bez znalosti samostatného programovania CNC!

Majtech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Považany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 - 7 EUR/hod.- dovolenkové a vianočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 5 - 6 hodín denne
- obsluha CNC fréz - riadiaci systém HEIDENHAIN
- vkladanie a vyberanie kusov/obrobkov do/zo stroja
- kontrola kvality vyrobených dielov

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- dovolenkové a vianočné odmeny
- práca na moderných CNC frézach
- práca v nových a moderných priestoroch v novopostavenej výrobnej hale
- možnosť zaškolenia
- práca v dobrom kolektíve
- platenie miezd (faktúr pri živnostníkoch) vždy načas
- stabilná práca

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis na [email protected].

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme. Kontaktovať však budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zručnosť, zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
- technické myslenie
- ochota k ďalšiemu vzdelávaniu

Spoločnosť Majtech Slovakia s.r.o. je zameraná na strojárenskú kovovýrobu, kovoobrábanie a kooperačnú výrobu kvalitných a presných súčiastok a dielov určených pre strojársky a automobilový priemysel ako aj iné priemyselné odvetvia.
Naša produkcia je založená na zákazkovej výrobe pre zákazníkov podľa dodanej výkresovej dokumentácie prevažne z materiálov ako je hliník, nerez a železo (oceľ).
Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku: www.majtech-cnc.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4162474  Megjelentetés dátuma: 15.9.2021  Alapbér (bruttó): 6,5 EUR/hod.