Opatrovateľka v špecializovanom zariadení

Maják n.o.

Miesto práce
Sady nad Torysou - Zdoba 79, Sady nad Torysou-Zdoba
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
550€ + zákonom stanovené príplatky za sviatok, víkend, noc

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzická starostlivosť o 8 hluchoslepých dospelých,
- rozvíjanie a upevňovanie hygienických a sebaobslužných návykov,
- vykonávanie činností pri realizácii individuálneho plánu,

- príjemné rodinné pracovné prostredie v rodinnom dome s vlastnou záhradou
- vzdelávanie/školenia
- účasť na voľnočasových aktivitách (bazén, kone, soľná jaskyňa, výlety v prírode, spoločenské podujatia - plesy, galérie, múzeá...)
- poskytnuté pracovné oblečenie a obuv
- domáca strava
- pitný režim zadarmo
- masáže odborníkom za symbolickú cenu priamo v zariadení

- zaslať žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom na emailovú adresu
- v prípade záujmu vás budeme kontaktovať a uvedieme vám dátum a čas výberového konania
- na výberové konanie je potrebné doniesť originál žiadosti a životopisu, osvedčenie o absolvovaní opatrovateľského kurzu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Opatrovateľstvo/sociálna sféra

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

- osvedčenie o absolvovaní opatrovateľského kurzu (možnosť dodatočného absolvovania kurzu po skúšobnej dobe)
- schopnosť učiť sa posunkový jazyk,
- ľudský prístup voči klientom zariadenia,
- zodpovednosť,
- samostatnosť,
- kreativita,
- schopnosť pracovať v tíme.

Maják n.o.:
- je nezisková organizácia, ktorá bola založená Združením rodičov a priateľov hluchoslepých detí na Slovensku v roku 2003
- je špecializované celoročné zariadenie s kapacitou 9 miest
Našim poslaním je:
- vytvárať rodinné prostredie pre cieľovú skupinu zariadenia, ktoré je otvorené novým možnostiam, rôznym aktivitám a inovatívnym prístupom
- prijímať zaujímavé výzvy s cieľom prekonávať bariéry postihnutia
- zabezpečovať podmienky pre plnohodnotný a kvalitný život našim prijímateľom sociálnych služieb s rešpektovaním ich autonómie, individuálnych potrieb, komunikačných zručností a záľub
- vychádzať z jedinečnosti človeka, jeho potrieb a práv na dôstojný a plnohodnotný život.
Pre viac informácií: www.majak-no.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3519147  Megjelentetés dátuma: 8.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 550€ + zákonom stanovené príplatky za sviatok, víkend, noc