WEB Programátor Javascript

MAINDATA, spol. s r.o.

Miesto práce
Senicka 23, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.10.2015
Mzdové podmienky (brutto)
v závislosti od praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie moderných Single page Javascript WEB user interface produktov MAINDATA.
Hľadanie, analýza a návrh nových riešení, ich implementácia.
Podielanie sa na vývoji už existujúcich riešení v Javascripte ako napr. OPTIMUX, ktorý predstavuje jeden z 3 riešení svojho druhu vo svete s patentovaným algoritmom v zahraničí.

Správa a vylepšovanie WEB stránky spoločnosti v Joomla CMS.

Zdokonalenie sa v programovaní v Javascript Single page frameworku.
Možnosť komunikácie s technologickými partnermi v zahraničí.
Možnosť sebarealizácie prostrednictvom implementácie vlastných inovatívnych myšlienok.
Zkodonalenie sa v komunikácii s partnermi v angličtine.
Možnost práce z domu.
Práca v malom mladom tíme.
Sídlo spoločnosti na kraji Starého mesta, pri Habánskom Mlyne.
Ľahká dostupnosť autobusom.
Možnosť bezproblémového parkovania v blízkosti.

V pripade záujmu pošlite prosim Vas životopis mailom na [email protected]
alebo sa zaregistrujte na https://inhiro.com/job/id/3309
Uvítame zaslanie vyplneného dotaznika, ktorý je na stiahnutie na http://maindatainc.com/index.php/jobs pre pozíciu Javascript
alebo sa ozvite telefonicky p. Statelov 0905 606 027
V krátkom čase Vám pozveme na interview.
Výsledok výberového konania sa dozviete v krátkom čase, spravidla do 2 dní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
AJAX - Základy
XHTML - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o Programovanie:
- Front End UI v Javascripte
- hmtl 5

MAINDATA je slovenská spoločnosť, so sídlom v Bratislave. Venuje sa vývoju vlastného SW a HW produktov v oblasti digitalnej televizie, elearningu, satelitneho internetu, IP streamingu.

Zákazníkmi MAINDATA sú napr. Svetová Banka (I.B.R.D.) Washington, USA, Tatanet India, Horizon Satellite Services, Dubai UAE, GULFSAT, Al-Sabah - Kuwait, Katelco - Kazachstan, ISAT - Florida, SVS Telekom - Turecko, IEC/MCOT Bangkok - Thajsko a i. Viac na

MAINDATA vystavovala na výstavách NAB Las Vegas, IBC Amsterdam a i.

V oblasti digitálnej televizie vlastni patenty v USA, Australii, Juznej Afrike, Rusku ap.

MAINDATA bola založená v roku 1996.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2142627  Megjelentetés dátuma: 30.8.2015  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: v závislosti od praxe a skúseností