Office Asistent

MAIND, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 7, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy od 1000 Eur brutto mesačne, plus ďalšie odmeny (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii zúročíte svoje komunikačné schopnosti a dobrý time-manažment. Hľadáme šikovnú organizátorku a tímovú hráčku na dlhodobú spoluprácu. Komunikácia a spolupráca s interným tímom bude zahŕnať:
• Administrácia prístupov do interných systémov pre zamestnancov a spolupracujúce subjekty, e-mail, interné systémy
• Podpora pri spracovaní dokumentov pre obchodné súťaže, obchodné ponuky a zmluvy, evidovanie a archivácia dokumentov
• Administratívna podpora projektovej kancelárie – sledovanie výkazov odpracovaného času na projektoch, scanovanie, evidencia a ukladanie projektovej dokumentácie,
• Spracovanie podkladov pre mzdy - dochádzka
• Vedenie evidencie došlých objednávok a faktúr
• Vedenie došlej a odoslanej pošty
• Vedenie evidencie dodávateľských a odberateľských zmlúv
• Zodpovednosť za chod kancelárie –evidencia firemného majetku, nákup spotrebného tovaru, kontakt na upratovacie služby a údržbu.

• Flexibilná, samostatná práca s vlastnou zodpovednosťou
• Mesačné stretnutia s kolegami formou spoločných raňajok
• Poistenie Metlife - po uplynutí skúšobnej doby
• Občerstvenie na pracovisku (Káva, čaj, mlieko)
• Teambuildingy
• Neformálne pracovné prostredie
• Telocvična – raz týždenne
• MultiSport program - po uplynutí skúšobnej doby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
• Schopnosť dobrej organizácie práce
• Zmysel pre detail
• Komunikačné a sociálne zručnosti
• Flexibilita pri plnení úloh podľa meniacich sa priorít
• Skúsenosti s Microsoft Word, Excel a PowerPoint
• Min. mierne pokročilá znalosť anglického jazyka je podmienkou

MAIND je slovenská konzultačná spoločnosť, ktorá sa od roku 2005 systematicky venuje primárne oblasti spracovania štruktúrovaných a neštruktúrovaných dát. Našim klientom ponúkame expertízu v oblastiach ako sú Data Warehouse, Business Intelligence, Reporting, Master Data Management, Operational Datastore a Enterprise Application Integration.
Medzi našich klientov sa radia popredné spoločnosti v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií a retail nie len na Slovensku, ale aj v Rakúsku a Českej republike.
Narastajúci objem údajov si vyžaduje nové prístupy v ich spracovaní, a preto sa intenzívne venujeme aj technológiám Big Data a ich reálnemu využitiu v praxi.
Naše služby zahŕňajú projekty na kľúč, poskytovanie expertných služieb, komplexnú správu a podporu BI prostredia klientov, a v neposlednom rade BI as a Service spolu s vývojom a prevádzkou aplikácií na našej infraštruktúre.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3418975  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy od 1000 Eur brutto mesačne, plus ďalšie odmeny (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností).