Operátor polymér 2

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o., Nábrežie Oravy, Dolný Kubín-Mokraď
Termín nástupu
dohodou
5,51 EUR/hod.+ 0,72 EUR/hod. za sťažené prostredie – 6,23 Eur/ hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje kontrolu procesu a riadenie procesu na polymérovej linke (proces zahŕňa odmastenie, pieskovanie, čistenie a nanášanie polymérovej vrstvy na vyvŕtané polotovary motorových ložísk),
- kontroluje nastavenie linky, hladiny roztokov, koncentrácie chemických roztokov, teploty roztokov, nastavené parametre,
- zodpovedá za kontrolu predpísaného programu vyrábaného produktu,
- vykonáva záznamy do prevádzkovej knihy, výrobných sprievodiek a elektronického kontrolného systému Q-DAS
- vykonáva kontrolu kvality a rozmerov polymerizovaných ložísk a rieši drobné problémy, ktoré vzniknú v priebehu procesu,
- v prípade zvýšenej potreby výroby môže vykonávať prácu galvanizéra 3 a iba v prípade zvýšenej potreby výroby bude vykonávať prácu strojárenského robotníka 3

- zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere vo firme, ktorá je súčasťou nadnárodnej spoločnosti MAHLE International GmbH
- týždenný pracovný čas 37,5 hodiny ( trojzmenná prevádzka, podľa potreby 12.hod.pracovné zmeny )
- DDP do výšky 3%
- stravné lístky / finančný príspevok v hodnote 5,50 EUR
- príspevok na dopravu
- dovolenkový a vianočný plat

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis cez e-mail na adresu: [email protected]ť budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám.
Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z., v znení neskorších predpisov, o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Počet rokov praxe

2

- SŠ - vyučený v technickom odbore
- strojárska prax resp. prax v automobilovom priemysle 2 roky
- zdravotná spôsobilosť na nočnú prácu
- zodpovedný prístup k práci a ochota učiť sa

Závod v Dolnom Kubíne sa stal súčasťou MAHLE skupiny v roku 2007, odkedy zaznamenáva výrazný rozvoj. Závod je zameraný na výrobu a predaj tenkostenných motorových ložísk, axiálnych ložísk, prírubových ložísk a zakružovaných puzdier na báze bimetalických klzných materiálov. MAHLE v Dolnom Kubíne zamestnáva 430 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4057664  Megjelentetés dátuma: 3.1.2022  Alapbér (bruttó): 5,51 EUR/hod.