Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Strojárenský robotník 1 (linka BFP)

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o., Nábrežie Oravy, Dolný Kubín-Mokraď
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6 EUR/hod.+ 0,72 EUR/hod. za sťažené prostredie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva strojárenské operácie pri výrobe polotovaru motorového klzného ložiska na automatických výrobných linkách BFP (navalcovanie na neopracovanom bimetalickom páse, valcovanie hrúbky, frézovanie, zastrihávanie, lisovanie... ),
- zodpovedá za riadenie a kontrolu výrobného procesu,
- vykonáva merania na základe kontrolného predpisu a používa základné meradlá (mikrometer, posuvné meradlo) a špeciálne meradlá
- zodpovedá za uvoľnenie výrobného procesu na ďalšie výrobné operácie
- nastavuje strojné zariadenia na iné sortimenty
- vykonáva záznamy do prevádzkovej knihy, výrobných sprievodiek a elektronického kontrolného systému Q-DAS
- zoraďuje pridelené strojné zariadenia prípravnej linky BFP, frézovacej jednotky a lisu BFP
- v prípade zvýšenej potreby výroby môže vykonávať prácu strojárenského robotníka aj na iných strojných zariadeniach a iba v prípade zvýšenej potreby výroby bude vykonávať prácu galvanizéra 3

- zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere vo firme, ktorá je súčasťou nadnárodnej spoločnosti MAHLE International GmbH
- týždenný pracovný čas 37,5 hodiny ( trojzmenná prevádzka, podľa potreby 12.hod.pracovné zmeny )
- DDP do výšky 3%
- stravné lístky DOXX v hodnote 6,10 EUR
- príspevok na dopravu
- dovolenkový a vianočný plat

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis cez e-mail na adresu: [email protected]ť budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám.
Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z., v znení neskorších predpisov, o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Počet rokov praxe

2

- SŠ - vyučený v technickom odbore
- strojárska prax resp. prax v automobilovom priemysle 2 roky
- zdravotná spôsobilosť na nočnú prácu
- zodpovedný prístup k práci a ochota učiť sa

Závod v Dolnom Kubíne sa stal súčasťou MAHLE skupiny v roku 2007, odkedy zaznamenáva výrazný rozvoj. Závod je zameraný na výrobu a predaj tenkostenných motorových ložísk, axiálnych ložísk, prírubových ložísk a zakružovaných puzdier na báze bimetalických klzných materiálov. MAHLE v Dolnom Kubíne zamestnáva 430 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4057634  Megjelentetés dátuma: 3.2.2023  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.