Majster OEE, OEU a analýzy strát

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o., Nábrežie Oravy, Dolný Kubín-Mokraď
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900 + 15% prémie po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie a motivácia výrobných pracovníkov k zlepšovaniu výkonnosti všetkých výrobných
• procesov
• riadenie pracovného kolektívu výroby za účelom splnenia výrobného plánu pri čo najefektívnejšom využití pracovného času
• vyhodnotenie plnenia zmenových výkonov podľa stanovených limitov jednotlivých výrobných zariadení s nadväznosťou na hodnotenie strát vo výrobnom procese
• kontrola dodržiavania systému separácie nezhodných výrobkov, jednotlivých druhov odpadov podľa príslušných predpisov EMS a nakladanie s nimi
• kontrola dodržiavania požiadaviek noriem IATF16949:2016, ISO14001 a OBP vo výrobnom procese
• využívanie všetkých nástrojov v oblasti OEE, OEU, analýzy strát pre zlepšovanie výrobných procesov
• odborné zaškolenie pracovníkov v oblasti sledovania OEE, OEU a analýzy strát
• denné, týždenné a mesačné vypracovanie reportov pre OEE, OEU a analýzy strát a prezentáciu týchto reportov na jednotlivých pracoviskách
• spracovanie podrobných analýz strát v spolupráci s údržbou a technickým útvarom
• kontrola, tlač a archivácia dokumentov z výrobného procesu
• vykonávanie 5S auditov a layer auditov
• meranie taktov na strojoch pre potreby OEE a analýzy strát (vypracovanie katalógov taktov)
• vytváranie, úprava databáz pre potreby OEE a analýzy strát
• komunikácia ohľadne reportovania výsledkov OEE, OEU, analýzy strát s MAHLE Sttutgart

• zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere na plný pracovný úväzok vo
firme, ktorá je súčasťou nadnárodnej spoločnosti MAHLE International GmbH
• týždenný pracovný čas 37,5 hodiny
• pracovný pomer na zastupovanie počas materskej dovolenky
• skúšobná doba 3 mesiace
• nástup možný podľa dohody
• zaujímavé benefity (prémie; DDP do výšky 3%; stravné lístky DOXX v
hodnote 4,50 EUR aj počas dovolenky, práceneschopnosti, ošetrovania člena
rodiny, prekážok na strane zamestnanca; odmeny pri životných a
pracovných jubileách; systémové vzdelávanie)

Uzávierka prihlášok je dňa 21.9.2018.V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis cez e-mail na adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám. Prihlásení uchádzači budú pozývaní na osobné pohovory priebežne. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle čl. 28 Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a § 34 zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

- komunikatívna znalosť anglického jazyka je podmienkou
- bezúhonnosť, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, schopnosť pracovať pod časovým tlakom, zvládanie stresových situácií, tímová práca, spoľahlivosť a precíznosť.

Závod v Dolnom Kubíne sa stal súčasťou MAHLE skupiny v roku 2007, odkedy zaznamenáva výrazný rozvoj. Závod je zameraný na výrobu a predaj tenkostenných motorových ložísk, axiálnych ložísk, prírubových ložísk a zakružovaných puzdier na báze bimetalických klzných materiálov. MAHLE v Dolnom Kubíne zamestnáva 430 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3489531  Megjelentetés dátuma: 11.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 + 15% prémie po skúšobnej dobe