Údržbár / strojný zámočník

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie Oravy 625/12, Dolný Kubín-Mokraď
Termín nástupu
dohodou
Od 5 EUR/hod.od 5 EUR/ hod. do 6 EUR / hod. + príplatok za sťažené prostredie 0,72 EUR/ hod., základná hodinová mzda bude dohodnutá s kandidátom na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zisťovanie príčin porúch jednotlivých výrobných strojov, automatických výrobných liniek a zariadení a odstraňovanie zistených nedostatkov
- inštalácia, demontáž strojných zariadení a ich častí
- výkon bežných a stredných opráv na týchto strojoch a zariadeniach
- revízie a preventívne opravy výrobných strojných zariadení

- týždenný pracovný čas 37,5 hodiny
- príspevok na dopravu
- DDP do výšky 3%
- stravné lístky DOXX v hodnote 5 EUR
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- letný a vianočný plat
- príplatky nad rámec ZP

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám.
Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

mechanik strojov a zariadení, prípadne mechanik nastavovač

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

• PRAX v odbore (je výhodou)
• dobrý zdravotný stav
• ochota učiť sa

Závod v Dolnom Kubíne sa stal súčasťou MAHLE skupiny v roku 2007, odkedy zaznamenáva výrazný rozvoj. Závod je zameraný na výrobu a predaj tenkostenných motorových ložísk, axiálnych ložísk, prírubových ložísk a zakružovaných puzdier na báze bimetalických klzných materiálov. MAHLE v Dolnom Kubíne zamestnáva 430 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2978791  Megjelentetés dátuma: 20.9.2021  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.