Prevádzkový elektrikár - PLC service

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie Oravy 625/12, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň práce v 12 hodinovom pracovnom režime:
•včasné zisťovanie príčin porúch elektrických zariadení výrobných strojov, skupín dopravných a pomocných strojov a zariadení a bezodkladné odstraňovanie zistených nedostatkov
•revízie a preventívne opravy elektrických zariadení výrobných strojov a zariadení
•spolupráca s dodávateľmi pri oživovaní týchto zariadení
•software úpravy v PLC Siemens S7, S5
•podieľanie sa na optimalizácii výrobných procesov a diagnostikovanie vzniknutých problémov

Ponúkame:
•zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere vo firme, ktorá je súčasťou nadnárodnej spoločnosti MAHLE International GmbH
•týždenný pracovný čas 37,5 hodiny
•pracovný pomer na dobu určitú 1 rok, s perspektívou jeho preklasifikovania na dobu neurčitú
•skúšobná doba 3 mesiace
•zmluvný plat dohodou
•zaujímavé benefity (mesačné prémie do výšky 5%; DDP do výšky 3%; stravné lístky DOXX v hodnote 4,50 EUR aj počas dovolenky, práceneschopnosti, ošetrovania člena rodiny, prekážok na strane zamestnanca; odmeny pri životných a pracovných jubileách; systémové vzdelávanie;
v prípade plnenia hospodárskeho výsledku - letný plat, 13. plat, darčekové poukážky na regeneráciu pracovnej sily)

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis cez e-mail na adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám.
Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z., v znení neskorších predpisov, o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika; mechanik elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

•platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike, v zmysle §23 vyhl.č.508/2009 Z. z.
•PRAX v odbore (je výhodou)
•dobrý zdravotný stav (pracovisko s rizikom hluku)
•jazyk anglický-základy (pokročilá znalosť jazyka výhodou)
•znalosť systému FANUC
•znalosť komunikačného protokolu OPC - komunikácia PC-PLC
•schopnosť orientovať sa v technickej elektro dokumentácii
•skúsenosti s úpravou PLC systému Siemens S5, S7
•ochota učiť sa
•zodpovednosť
•tímový hráč

Závod v Dolnom Kubíne sa stal súčasťou MAHLE skupiny v roku 2007, odkedy zaznamenáva výrazný rozvoj. Závod je zameraný na výrobu a predaj tenkostenných motorových ložísk, axiálnych ložísk, prírubových ložísk a zakružovaných puzdier na báze bimetalických klzných materiálov. MAHLE v Dolnom Kubíne zamestnáva 430 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2798970  Megjelentetés dátuma: 4.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou